Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kultivuesit vendorë të pemëve e perimeve keqpërdorin vendimin e MTI-së, rrisin çmimet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kultivuesit vendorë të pemëve e perimeve keqpërdorin vendimin e MTI-së, rrisin çmimet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kultivuesit vendorë të pemëve e perimeve keqpërdorin vendimin e MTI-së, rrisin çmimet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 242 shikime
 • 242 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kultivuesit vendorë të pemëve e perimeve keqpërdorin vendimin e MTI-së, rrisin çmimet

Kategoritë


0 komente