Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
MASHT-i me standarde të dyfishta, nxënësve të shkollës së njëjtë u jep diploma të ndryshme
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
MASHT-i me standarde të dyfishta, nxënësve të shkollës së njëjtë u jep diploma të ndryshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MASHT-i me standarde të dyfishta, nxënësve të shkollës së njëjtë u jep diploma të ndryshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

MASHT-i me standarde të dyfishta, nxënësve të shkollës së njëjtë u jep diploma të ndryshme

Kategoritë


0 komente