Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mbahet aktiviteti sportiv "Beach Volley" në Skenderaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbahet aktiviteti sportiv "Beach Volley" në Skenderaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbahet aktiviteti sportiv "Beach Volley" në Skenderaj

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të aktiviteteve sportive-rekreative "Skenderaj Open 208" për nder të bashkatdhetarëve, komuna e Skenderajt organizoi aktivitetin sportiv "Beach Volley" me rërë të improvizuar, në sheshin “Adem Jashari”.

Kategoritë0 komente