Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mbahet tuneu i parë ndërkombëtar i Karatesë në Prishtinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbahet tuneu i parë ndërkombëtar i Karatesë në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbahet tuneu i parë ndërkombëtar i Karatesë në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është bërë hapja solemne e turneut të parë të Karatesë “Prishtina Open 2018”, i cili ka mbledhur rreth 500 garues nga Kosova , Shqipëria, Maqedonia, Mal i Zi, në të gjitha kategoritë duke filluar nga grup mosha 7 vjeçare deri te seniorët.

Kategoritë


0 komente