Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mbahet turneu i futbollit për nder të 20-vjetorit të Brigadës 121 Kumanova
Mbahet turneu i futbollit për nder të 20-vjetorit të Brigadës 121 Kumanova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbahet turneu i futbollit për nder të 20-vjetorit të Brigadës 121 Kumanova

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të aktiviteteve për shënimin e 20-vjetorit të Brigadës 121 Kumanova dhe dëshmorëve të kësaj brigade, sot në Kleçkë të Malishevës është mbajtur turneu në futboll të vogël.

Kategoritë


0 komente


0/500