Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mbikqyrësi i çadrave në Velipojë i bënë për spital kosovarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbikqyrësi i çadrave në Velipojë i bënë për spital kosovarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbikqyrësi i çadrave në Velipojë i bënë për spital kosovarët

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 13,405 shikime
 • 13,405 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente