Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mbledhja dhe Zbritja e Thyesave me Emërues të Ndryshëm | Veprime me Thyesat | Thyesat | Aritmetikë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbledhja dhe Zbritja e Thyesave me Emërues të Ndryshëm | Veprime me Thyesat | Thyesat | Aritmetikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbledhja dhe Zbritja e Thyesave me Emërues të Ndryshëm | Veprime me Thyesat | Thyesat | Aritmetikë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Leksion se si të mbledhim apo zbresim thyesat me emërues të ndryshëm.

Lini komentet tuaja më poshtë dhe bëni Subscribe për më shumë.

#thyesa #matematike #aritmetike

Kategoritë


0 komente