Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
McAllister flet për arsyet e hezitimit të disa shteteve të BE-së për liberalizim të vizave për Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
McAllister flet për arsyet e hezitimit të disa shteteve të BE-së për liberalizim të vizave për Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

McAllister flet për arsyet e hezitimit të disa shteteve të BE-së për liberalizim të vizave për Kosovën

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente