Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
"Me 2-sha je ba deputet" - deklarata thumbuese ndaj Milaim Zekës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Me 2-sha je ba deputet" - deklarata thumbuese ndaj Milaim Zekës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Me 2-sha je ba deputet" - deklarata thumbuese ndaj Milaim Zekës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,357 shikime
 • 1,357 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente