Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me akuzë për krime lufte Ramadan Maloku po mbahet në paraburgim në Beograd, reagon MPJ-ja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,417 shikime
 • 1,417 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente