Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Më fal

21,962 shikime

Bujari, i manipuluar iu ka bashkuar grupeve terroriste që luftojnë në Siri. Bujari kërkon nga vllau i tij Agroni që të ia dërgoj edhe gruan e tij Mimozën në Siri.

Ai pastaj kërcënon Mimozën se nëse nuk vjen në Siri, do të martohet me një grua të ve atje.

Shfaq më shumë
Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Më fal
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat