Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Me mujt me bo e kishim bo - Film Artistik
Me mujt me bo e kishim bo - Film Artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 26:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me mujt me bo e kishim bo - Film Artistik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45,804 shikime
 • 45,804 shikime
 • 0 shikues
 • 6
 • 6
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ballafaqimi i ideve të përsonazhit kryesor me realitetin, është tema e cila trajtohet e përmbledhur brenda 26 minutave. Si i tillë është padyshim i mbushur me situata komike që shfaqin problematikat e artistëve për realizimin e ideve që kanë. Artistët në Kosovë ballafaqohen me probleme të ndryshme por në krye të hierarkisë së problematikave qëndrojnë mundësitë financiare.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3 komente


0/500