Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Me vetura zyrtare gjatë vikendit tek Shkëmbi i Kavajës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Me vetura zyrtare gjatë vikendit tek Shkëmbi i Kavajës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Me vetura zyrtare gjatë vikendit tek Shkëmbi i Kavajës

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 836 shikime
 • 836 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me vetura zyrtare gjatë vikendit tek Shkëmbi i Kavajës

Kategoritë


0 komente