Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Meda dhe Milot Rashica ia thonë këngës.mp4
Meda dhe Milot Rashica ia thonë këngës.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Meda dhe Milot Rashica ia thonë këngës.mp4

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 800 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Milot Rashica iu bashku me këngëtarin e mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj, ia thanë këngës pas triumfit të Kosovës

Kategoritë


0 komente


0/500