Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mehmeti: Nëse diaspora nuk vjen këtë vit në Kosovë rrezikohen miliarda euro
Mehmeti: Nëse diaspora nuk vjen këtë vit në Kosovë rrezikohen miliarda euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mehmeti: Nëse diaspora nuk vjen këtë vit në Kosovë rrezikohen miliarda euro

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti në një intervistë për Telegrafi.com ka thënë se në këtë periudhë të pandemisë se COVID-19 ka rënie të remitencave.

Mehmeti thotë se mosardhja e diasporës në Kosovë, rrezikon që në mos sjelljen e një miliardë eurove të tjera nga shpenzimet e tyre

Kategoritë


0 komente


0/500