Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Memory

18,878 shikime

Filmi “Memory” tregon ngjarjen e një plaku me sëmundjen Alzheimer. Në një ditë të ftohtë dimri, ai nuk arrin të gjejë rrugën e kthimit për në shtëpi.

Shfaq më shumë

Metrazhi: I shkurtër
Regjia: Ilirjan Himaj

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Memory
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat