Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shofer se jo mahi: Shikoni se çfarë bën kosovari me veturën e tij Mercedes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shofer se jo mahi: Shikoni se çfarë bën kosovari me veturën e tij Mercedes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shofer se jo mahi: Shikoni se çfarë bën kosovari me veturën e tij Mercedes

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 950 shikime
 • 950 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente