Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mërgimtarët vizitojnë Kuvendin, të pakënaqur se nuk u pritën nga deputetët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mërgimtarët vizitojnë Kuvendin, të pakënaqur se nuk u pritën nga deputetët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mërgimtarët vizitojnë Kuvendin, të pakënaqur se nuk u pritën nga deputetët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dyert e Kuvendit të Kosovës janë hapur sot që nga ora 10 për mërgimtarët që aktualisht janë me pushime në vendlindje.

Kategoritë


0 komente