Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mërzia e qenit për pronarin e tij që është ndarë nga jeta (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mërzia e qenit për pronarin e tij që është ndarë nga jeta (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mërzia e qenit për pronarin e tij që është ndarë nga jeta (VIDEO)

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 32,035 shikime
 • 32,035 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një rast i pazakontë ka ndodhur në qytetin e Vushtrrisë. Që nga e mërkura kur ka ndërruar jetë Asllan Quni Kuqani, qeni i tij është duke e pritur te dera që ai të kthehet. Për as edhe një moment, ai nuk është larguar nga dera e punëtorisë ku kishte punuar i ndjeri, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Kategoritë0 komente