Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mësuesit dhe nxënësit me udhëzues antikorrupsion
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mësuesit dhe nxënësit me udhëzues antikorrupsion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mësuesit dhe nxënësit me udhëzues antikorrupsion

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që nga sot mësuesit dhe nxënësit e klasave të gjashta në lëndët histori, edukatë qytetare dhe gjuhë, përveç librave bazë, do të kenë udhëzuesit antikorrupsion të përgatitura nga Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim dhe Ministria e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë.

Kategoritë


0 komente