Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
‘Raketa’ e Kosovës kthehet në stërvitje, kjo është gjendja e Milotit ij
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
‘Raketa’ e Kosovës kthehet në stërvitje, kjo është gjendja e Milotit ij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘Raketa’ e Kosovës kthehet në stërvitje, kjo është gjendja e Milotit ij

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 4,768 shikime
 • 4,768 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Milot Rashica shfaqet në stërvitje 

Kategoritë


0 komente