Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Milaim Zeka për zyrtarë të UNMIK’ut- Na kanë pru lopë të gjalla si ekspertë.
Milaim Zeka për zyrtarë të UNMIK’ut- Na kanë pru lopë të gjalla si ekspertë.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Milaim Zeka për zyrtarë të UNMIK’ut- Na kanë pru lopë të gjalla si ekspertë.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 128 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Milaim Zeka për zyrtarë të UNMIK’ut- Na kanë pru lopë të gjalla si ekspertë. Na s’kena dit tjetër veç- Yes, Of Course, I Agree with you-

Kategoritë


0 komente


0/500