Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Mimoza tregon pijen e pereferuar per linjat trupore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mimoza tregon pijen e pereferuar per linjat trupore

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mimoza tregon pijen e pereferuar per linjat trupore

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,139 shikime
 • 1,139 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja cfare pije pine Mimiza per tu duket bukur

Kategoritë0 komente