Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjashtë familje në Gadime ankohen se Komuna nuk po ua ndërton shtëpitë për arsye politike
Gjashtë familje në Gadime ankohen se Komuna nuk po ua ndërton shtëpitë për arsye politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjashtë familje në Gadime ankohen se Komuna nuk po ua ndërton shtëpitë për arsye politike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 228 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjashtë familje në Gadime ankohen se Komuna nuk po ua ndërton shtëpitë për arsye politike

Kategoritë


0 komente


0/500