Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mllefi nga dështimi i seancës dyshohet se shtyri një person që të tentojë të sulmojë prokurorin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mllefi nga dështimi i seancës dyshohet se shtyri një person që të tentojë të sulmojë prokurorin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mllefi nga dështimi i seancës dyshohet se shtyri një person që të tentojë të sulmojë prokurorin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 93 shikime
 • 93 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mllefi nga dështimi i seancës dyshohet se shtyri një person që të tentojë të sulmojë prokurorin

Kategoritë


0 komente