Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Moderatojra e njohur shqiptare vallëzon me burrin 10 minuta para lindjes
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Moderatojra e njohur shqiptare vallëzon me burrin 10 minuta para lindjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Moderatojra e njohur shqiptare vallëzon me burrin 10 minuta para lindjes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,310 shikime
 • 1,310 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video po befason të gjithë

Kategoritë


0 komente