Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
MOMENTI KUR DAUT HARADINAJ IA GODITI MIKROFONIN ARMEND ZEMAJT
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
MOMENTI KUR DAUT HARADINAJ IA GODITI MIKROFONIN ARMEND ZEMAJT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MOMENTI KUR DAUT HARADINAJ IA GODITI MIKROFONIN ARMEND ZEMAJT

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 183 shikime
 • 183 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

MOMENTI KUR DAUT HARADINAJ IA GODITI MIKROFONIN ARMEND ZEMAJT, LDK PARALAJMËRON REFUZIM TË FUQISHËM NË KUVEND-

Kategoritë


0 komente