Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur një grua tenton të kërcyej nga ura e Ibrit për ti dhënë fund jetës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur një grua tenton të kërcyej nga ura e Ibrit për ti dhënë fund jetës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur një grua tenton të kërcyej nga ura e Ibrit për ti dhënë fund jetës

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 159 shikime
 • 159 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një grua e moshës rreth 40 vjeçare ka tentuar t'i jap fund jetës, por është shpëtuar nga policia

Kategoritë


0 komente