Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Momenti kur një i ri në Preshevë merr flakë nga rryma
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur një i ri në Preshevë merr flakë nga rryma

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur një i ri në Preshevë merr flakë nga rryma

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 737 shikime
 • 737 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momenti kur një emigrant 18 vjeçar përfshihet nga flakët në Preshevë

Kategoritë


0 komente