Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Momenti kur plaku mitrovicas e fut në siklet Haradinajn, ky ia kthen Mos fol ashtu se është marre për ty
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur plaku mitrovicas e fut në siklet Haradinajn, ky ia kthen Mos fol ashtu se është marre për ty

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur plaku mitrovicas e fut në siklet Haradinajn, ky ia kthen Mos fol ashtu se është marre për ty

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 696 shikime
 • 696 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente