Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mozzik thotë se nuk i njeh këngët e Noizyt por dikur i shkruante pa ndalë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mozzik thotë se nuk i njeh këngët e Noizyt por dikur i shkruante pa ndalë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mozzik thotë se nuk i njeh këngët e Noizyt por dikur i shkruante pa ndalë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 130 shikime
 • 130 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mozzik thotë se nuk i njeh këngët e Noizyt por dikur i shkruante pa ndalë

Kategoritë


0 komente