Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

MPB-në nuk e shqetëson letra e Serbisë drejt anëtarëve të Interpolit për të mos e pranuar Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
MPB-në nuk e shqetëson letra e Serbisë drejt anëtarëve të Interpolit për të mos e pranuar Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MPB-në nuk e shqetëson letra e Serbisë drejt anëtarëve të Interpolit për të mos e pranuar Kosovën

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 379 shikime
 • 379 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente