Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
MTI dhe OECD lansuan raportin hulumtues për konkurrueshmërinë
MTI dhe OECD lansuan raportin hulumtues për konkurrueshmërinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MTI dhe OECD lansuan raportin hulumtues për konkurrueshmërinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë në bashkëpunim me OECD-në dhe me mbështetje nga Komisioni Evropian, kanë organizuar konferencën me temë "Konkurrueshmëria në Evropën Juglindore: Pikëpamja për Politikat 2018", ku edhe kanë lansuar raportin hulumtues.

Kategoritë


0 komente


0/500