Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Muja ja dorëzon mandatin Haskukajt, s’e kishte ditur ç’kishte në katin e sipërm të Shtëpisë së Bardhë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Muja ja dorëzon mandatin Haskukajt, s’e kishte ditur ç’kishte në katin e sipërm të Shtëpisë së Bardhë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Muja ja dorëzon mandatin Haskukajt, s’e kishte ditur ç’kishte në katin e sipërm të Shtëpisë së Bardhë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,781 shikime
 • 4,781 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Muja ja dorëzon mandatin Haskukajt, s’e kishte ditur ç’kishte në katin e sipërm të Shtëpisë së Bardhë

Kategoritë


0 komente