Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Musliu: Kartoni i Gjelbër mbetet shqetësim për mërgimtarët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Musliu: Kartoni i Gjelbër mbetet shqetësim për mërgimtarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Musliu: Kartoni i Gjelbër mbetet shqetësim për mërgimtarët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Diplomacia kosovare ka kapacitete që në mënyrë diplomatike t’i kundërvihet lobimit serb kundër Kosovës . Kështu thotë ministrja -këshilltare në Ambasadën e Kosovës në Bernë, Fatmire Musliu.

Kategoritë


0 komente