Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mustafa: LDK-ja është zgjidhja e vetme për Mitrovicën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: LDK-ja është zgjidhja e vetme për Mitrovicën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: LDK-ja është zgjidhja e vetme për Mitrovicën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, gjatë tubimit elektoral sot në Mitrovicë, ka theksuar se qyteti i Mitrovicës ka mundësi të zgjidhjes, dhe kjo mundësi është vetëm LDK-ja dhe Safet Kamberi kryetar i kësaj komune.

Kategoritë


0 komente