Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mustafa: Sot s’folën për hektarët, për të cilët e kallën Kosovën
Mustafa: Sot s’folën për hektarët, për të cilët e kallën Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Sot s’folën për hektarët, për të cilët e kallën Kosovën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lideri i LDK-së Isa Mustafa pas procedimit të Demarkacionit në Kuvend nga ana e Qeverisë së Kosovës, thotë se ajo që ka ndodhur në Qeveri sot është diçka e parëndomtë, pasi që nuk është e qartë se çka Haradinaj ka dërguar në Kuvend, marrëveshjen e vitit 2015, apo diçka tjetër.

Kategoritë


0 komente


0/500