Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mustafa thotë se deputetë të LDK-së u bënë bashkë me Veselin për ta rrëzuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa thotë se deputetë të LDK-së u bënë bashkë me Veselin për ta rrëzuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa thotë se deputetë të LDK-së u bënë bashkë me Veselin për ta rrëzuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 347 shikime
 • 347 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mustafa thotë se deputetë të LDK-së u bënë bashkë me Veselin për ta rrëzuar

Kategoritë


0 komente