Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Myslimanët në gjithë botën mbushin xhamitë, në Mekë vazhdon pelegrinazhi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Myslimanët në gjithë botën mbushin xhamitë, në Mekë vazhdon pelegrinazhi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Myslimanët në gjithë botën mbushin xhamitë, në Mekë vazhdon pelegrinazhi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 163 shikime
 • 163 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Myslimanët në gjithë botën mbushin xhamitë, në Mekë vazhdon pelegrinazhi

Kategoritë


0 komente