Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Situata në menaxhimin e Covid-19 ditëve të fundit në Zvicër është stabilizuar, Naim Mehmeti-mjek në Zvicër
Situata në menaxhimin e Covid-19 ditëve të fundit në Zvicër është stabilizuar, Naim Mehmeti-mjek në Zvicër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Situata në menaxhimin e Covid-19 ditëve të fundit në Zvicër është stabilizuar, Naim Mehmeti-mjek në Zvicër

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon


  0 komente


  0/500