Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përplasja mes Kadri Veselit dhe Frashër Krasniqit në Kuvend
Përplasja mes Kadri Veselit dhe Frashër Krasniqit në Kuvend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përplasja mes Kadri Veselit dhe Frashër Krasniqit në Kuvend

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,336 shikime
 • 2,336 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është hera e parë që deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, ka marrë fjalën në kuvend prej se u kthye në kuvend, pasi Gjykata e Apelit e liroi nga paraburgimi. Por ai nuk mundi ta mbaj fjalimin pasi që kryetari i Kuvendit nuk e lejoi.

Kategoritë


0 komente


0/500