Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ndërtimi i Klinikës për fëmijë përfundon për 22 muaj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndërtimi i Klinikës për fëmijë përfundon për 22 muaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndërtimi i Klinikës për fëmijë përfundon për 22 muaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili dhe drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar, Basri Sejdiu vizituan sot punimet që po bëhen në ndërtimin e Klinikës së Pediatrisë. Prej aty, ata u zotuan se ndërtimi do të përfundojë për 22 muaj dhe se spitali do të ofrojë shërbimet mjekësore cilësore.

Kategoritë


0 komente