Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ndizen qirinj për 113 viktima të trafikut rrugor
Ndizen qirinj për 113 viktima të trafikut rrugor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndizen qirinj për 113 viktima të trafikut rrugor

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E diela e tretë e muajit nëntor shënon Ditën Botërore për përkujtimin e Viktimave në Trafikun Rrugorë dhe këtë vit për herë të tretë Kosova I është bashkuar shteteve të ndryshme në botë të cilat shënojnë Ditën Botërore për përkujtimin e Viktimave në Trafikun Rrugor.

Kategoritë


0 komente


0/500