Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ndryshohet projektligji për demarkacionin me Malin e Zi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndryshohet projektligji për demarkacionin me Malin e Zi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndryshohet projektligji për demarkacionin me Malin e Zi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni për Politikë të Jashtme me 7 vota për i ka votuar ndryshimet e projektligjit për demarkacionin me Malin e Zi, ndryshime këto që kanë ardhur pas një konsensuesi në mes partive të koalicionit qeverisës dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Kategoritë


0 komente