Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Në Malishevë hapet biznesi i ri italian
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Malishevë hapet biznesi i ri italian

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Malishevë hapet biznesi i ri italian

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Investitorët italianë sot në Malishevë kanë hapur biznesin, që merret me kultivimin e Alkekengit, i njohur si domatja e egër, një frut që gjënë përdorime të shumta dhe me vlera të larta e përfitime të shumta, për të cilën bimë, Kosova ka kushte të favorshme klimatike.

Kategoritë


0 komente