Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Në sondazhe prin Joe Biden, ndiqet nga Sanders dhe Kamala Harris
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Në sondazhe prin Joe Biden, ndiqet nga Sanders dhe Kamala Harris

Shpërndaje videon