Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Neca po duket më e bukur se kurrë me këtë grim e fustan
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Neca po duket më e bukur se kurrë me këtë grim e fustan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Neca po duket më e bukur se kurrë me këtë grim e fustan

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,621 shikime
 • 1,621 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si ka shkuar në kanagjexh

Kategoritë


0 komente