Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nëna e dy fëmijëve që biznes ka bujqësinë, 30 ari serrë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nëna e dy fëmijëve që biznes ka bujqësinë, 30 ari serrë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nëna e dy fëmijëve që biznes ka bujqësinë, 30 ari serrë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,299 shikime
 • 4,299 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente