Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nënkryetari i Durrësit flet për Insajderin: Është koha që kosovarët t’ua kthejnë borxhin shqiptarëve
Nënkryetari i Durrësit flet për Insajderin: Është koha që kosovarët t’ua kthejnë borxhin shqiptarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nënkryetari i Durrësit flet për Insajderin: Është koha që kosovarët t’ua kthejnë borxhin shqiptarëve

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 1,918 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Nënkryetari i Durrësit flet për Insajderin: Është koha që kosovarët t’ua kthejnë borxhin shqiptarëve

Pershkrimi: -Durrësi drejt hapjes të sezonit veror, mirëpret turistët kosovarë!

-Si do të funksionoj plazhi këtë vit?

-A do të ketë ngritje të çmimeve?

-Sa do të jenë të sigurtë turistët edhe pas tërmetit të 26 nëntorit?

Për këto dhe më shumë detaje ndiqeni intervistën e plotë me nënkryetarin e Bashkisë në Durrës, Florian Tahiri

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500