Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nëse e njihni ndonjë njeri që ka frikë nga qentë, a do t’ia bënit këtë shaka? (VIDEO)
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nëse e njihni ndonjë njeri që ka frikë nga qentë, a do t’ia bënit këtë shaka? (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nëse e njihni ndonjë njeri që ka frikë nga qentë, a do t’ia bënit këtë shaka? (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,002 shikime
 • 1,002 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A keni ndonjë shok që do donit ta frikësonit në këtë mënyrë?

Kategoritë


0 komente